Підручники для школи
   

Відділ освіти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради

 

Authorization


remember me


 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

lorem
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
Chief Blog
 
News
Mar 12, 2022
Із 14 березня 2022 року відновлюється освітній процес у 10 закладах загальної середньої освіти Жовтоводської міської територіальної громади. Заради збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу навчання буде організовано у дистанційній формі. Зміненими будуть розклади уроків, подача навчального матеріалу. На сайтах закладів освіти будуть розміщені посилання на всеукраїнські онлайн-платформи для учнів різних вікових категорій. Учні жовтоводських шкіл, які разом із батьками виїхали за межі міста, за заявою одного з батьків мають право продовжити навчання в закладі за місцем тимчасового перебування або перейти на індивідуальну (екстернатну, сімейну) форму навчання. До навчання у закладах освіти нашої громади можуть долучатись учні з числа внутрішньо переміщених осіб.
Jun 10, 2021
10 червня 2021 року на пукті тестування, що розміщений на базі ЗЗСО №3, проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біологіі.
Jun 10, 2021
Стадіон ЗЗСО "Перспектива" розпочинає роботу. В літній період територія стадіону працюватиме згідно графіка: понеділок-неділя з 6:00 до 21:00. Тренування на футбольному, волейбольному та баскетбольному майданчиках - за попереднім записом з 8:00 до 16:00 на 1-му поверсі вестибюля навчального закладу