Відділ освіти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради

 

Authorization


remember me


 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
Chief Blog
 
News
May 21, 2024
З метою творчого розвитку і залучення до технічної творчості дітей, задоволення їх потреб у самореалізації в рамках Всеукраїнського фестивалю STEM-весна -2024 та STEM-тижня -2024 у квітні 2024 року в Центрі дитячої та юнацької творчості традиційно проходив Тиждень науки та техніки, де у дружній атмосфері педагоги та їх вихованці втілювали у життя креативні ідеї експериментів та дослідів, зацікавлювали присутніх родзинками інженерії.
Feb 8, 2024
Продовжується марафон обласних олімпіад. Цього разу вітаємо призерів олімпіад з навчальних предметів: астрономії, екології та німецької мови. Отже, ІІІ місце з астрономії посіла Штефан Майя, учениця 9 класу ліцею імені незалежності України, Цікаво, що Майя виконувала завдання за 10 клас, і впоралася з цим блискуче! Підготував дівчину вчитель фізики Жернокльов Володимир Миколайович. ІІІ місце з екології посіла Омельчук Анастасія, учениця 11 класу ліцею "Дивосвіт". Підготувала призерку вчителька біології Сокол Валентина Миколаївна. З німецької мови - теж ІІІ місце. Його виборола Шевченко Світлана, учениця 8 класу ліцею "Дивосвіт", яку підготувала вчителька німецької мови Прокопюк Інна Леонідівна.
Feb 1, 2024
Вітаємо Климову Христину, ученицю 9-А класу КЗЗСО гімназії №8 та Лисенко Юлію Валеріївну, вчителя математики за зайняте ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки .