Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради

 

goroo@ua.fm


ВИХОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Виховна  робота

 

          Виховна робота в загальноосвітніх закладах  базується на загальнолюдських цінностях та духовних, моральних і культурних засадах українського народ, охоплює усі напрямки виховання:

патріотичне, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне, формування засад здорового способу життя.

Зміст виховного процесу в 2013-2014 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладів було побудовано у відповідності до наступних ключових напрямів:

·                       ціннісне ставлення до суспільства і держави;

·                       ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей;

·                       ціннісне ставлення до  природи;

·                       ціннісне ставлення до культури та мистецтва;

·                       ціннісне ставлення до праці;

·                       ціннісне ставлення до себе, свого соціального «Я»;

·                       ціннісне ставлення до свого фізичного та психічного «Я».

та спрямований  на удосконалення моделі виховної роботи міста в умовах єдиного освітнього простору.

В 2013-2014 н.р. особлива увага приділялась питанням превентивного виховання (профілактиці тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, протиправних діянь, злочинності) серед неповнолітніх,  патріотичного виховання підростаючого покоління, підготовці молоді до дорослого сімейного життя, тісній співпраці школи та сім’ї.

Педагогічні колективи працювали над створенням цілісної моделі виховної системи закладу та системи виховної роботи з учнівськими колективами на основі загальнолюдських та національних цінностей, розвитком конкурентоздатної, соціально мобільної компетентної особистості.

З метою формування ціннісного ставлення особистості до суспільства педагоги працювали над сформованістю у школярів основних понять про народ, націю, суспільство, державу, вихованням любові до свого рідного краю, народних традицій та звичаїв, шанобливого ставлення до державної символіки,  формуванням активної громадянської позиції та відповідальності за долю України.

Впродовж навчального року в усіх навчальних закладах  проводилась низка заходів, приурочених 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка, 82-й річниці утворення Дніпропетровської області, 70-й річниці визволення м. Жовті Води, 69-й річниці визволення Дніпропетровщини від фашистських загарбників та 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування жертв голодомору, вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

Стан організації виховної роботи у 2013-2014 н.р. можна переглянути тут….