Відділ освіти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради

 

Authorization


remember me


 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Chief Blog
 
News
Dec 10, 2018
На шляху побудови нової української школи, запровадження нових форм і методів навчання, заклади освіти та педагогічні працівники потребують професійної методичної допомоги, спрямованої на подолання професійних труднощів, аналіз недоліків та удосконалення організації роботи. Саме з цією метою 6-8 грудня 2018 року в Дніпровській академії неперервної освіти розпочато навчання фахівців методичних служб, керівників закладів середньої освіти та їх заступників, педагогів, які проводять супервізію.
Nov 30, 2018
На базі методичного кабінету відділу освіти відбувся І зональний етап конкурсу "Учитель року". Детальну інформацію розміщено на сторінці "Учитель року - 2019" в бічному меню сайту.
Nov 22, 2018
22 листопада на базі ЗДО №32 відбулося перше засідання семінару-практикуму для вихователів міста "Впровадження міжнародної програми фінансової грамотності "Афлатот".
Nov 20, 2018
На засіданні методичного об'єднання слухачі ознайомилися з темою "Організація театралізованої діяльності з дітьми раннього віку як засіб розвитку особистості". Педагоги ділилися досвідом роботи по створенню театрально-ігрового простору в групі.
Nov 15, 2018
15 листопада 2018 року на базі КВЗО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР» пройшов обласний науково-практичний семінар для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти: «Як навчати дитину XXI століття: особливості роботи з обдарованими учнями» (з досвіду роботи закладів загальної середньої освіти м. Жовті Води).
Aug 27, 2018
УРЯД ПРИЙНЯВ ВІДПОВІДНУ ПОСТАНОВУ